وی‌طرح؛ سایتی برای نگارش انواع طرح توجیهی

09034237304

سفارش طرح توجیهی

وی‌طرح

مرجع تخصصی نگارش انواع طرح‌های توجیهیجهت اخذ مجو ز و تسهیلات بانکی

مجموعه وی‌طرح با استفاده از کارشناسان خود، در کلیه زمینه‌ها از جمله: خدماتی، گردشگری، کشاورزی، صنعتی، نیروگاه‌ها، شرکت‌ها، فناوری اطلاعات، صنایع تبدیلی کشاورزی، صنایع شیمیایی و کلیه صنایع مرتبط، می‌تواند برای متقاضیان طرح توجیهی درخواستی را نگارش کند.

نگارش طرح توجیهی با وی‌طرح

هدف ما در وبسایت وی‌طرح ارائه طرح توجیهی اختصاصی برای مشتریان است. این طرح‌ها بنا به درخواست مشتری می‌توانند به یکی از دو روش انتخابی مشتری نگارش شوند، روش اول با استفاده از اطلاعات مشتری است و روش دوم استفاده از تجربه کارشناسان ما است که با استفاده از آخرین آمار و اطلاعات جهانی نگارش خواهد شد و در نهایت طرح نهایی، تحت بررسی مدیریت سایت قرار می‌گیرد و پس از تایید نهایی، تحویل مشتری داده می‌شود. این اقدامات باعث می‌شود که در صورت ارائه طرح به بانک‌ها، سازمان‌های مرتبط و دیگر نهادها، فرآیند تایید طرح توجیهی به سرعت و بدون تلف کردن وقت انجام شود؛ همچنین با سفارش طرح توجیهی از مجموعه وی‌طرح از مزایای زیر نیز برخوردار خواهید شد.

سوالات متداول

برخی از سوالات متداول شما، جهت سفارش طرح توجیهی را پاسخ داده‌ایم:

هزینه نگارش طرح توجیهی چقدر است؟

هزینه نگارش طرح توجیهی بستگی به حجم سرمایه گذاری، سبکی و یا سنگینی کار و اینکه طرح توجیهی برای اخذ مجوز یا تسهیلات بانکی نوشته شود، قیمت متفاوتی دارد. لذا برای استعلام قیمت لازم است تا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مدت زمان نگارش طرح توجیهی چند روز است؟

مدت زمان نگارش طرح، بستگی به پروژه شما دارد، یک پروژه کوچک (مثال: خط تولید سبد پلاستیکی) کمتر از 10 روز و پروژه بزرگ ( احداث شهرک مسکونی) بیشتر از 10 روز زمان می‌برد. همچنین اگر برای دریافت طرح، عجله داشته باشید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و شرایط خود را با ما در میان بگذارید، درصورت پر نبودنِ ظرفیت‌ها؛  پروژه شما بصورت فوری انجام می‌شود.

دریافت طرح بصورت حضوری است یا آنلاین؟

طرح‌های توجیهی بصورت آنلاین ارسال می‌شوند، اما اگر طرح شما نیاز به فاکتور یا گرید کانون مشاوران داشته باشد، درصورت تمایل می‌توانید بصورت حضوری مراجعه کرده و طرح توجیهی خود را دریافت کنید.

برخی از پروژه‌های انجام شده‌ی اخیر

طرح توجیهی تولید تجهیزات ساختمانی

مرتضی شیرازی

طرح توجیهی تولید کلید و پریز

حمید حسن زاده

روش تولید سود پرک در کارخانه

طرح توجیهی تولید دستکش لاتکس

مبینا رستمی

دلایل استفاده از طرح توجیهی برای جذب سرمایه‌گذار و اخذ مجوز تولید

طرح توجیهی تولید انواع رنگ

مجتبی نیکنام

تکمیل طرح توجیهی طی 3 مرحله

پروسه نگارش تا تکمیل سفارش طرح توجیهی طی 3 مرحله انجام می‌شود که شامل بخش‌های زیر است:

جهت استعلام قیمت نگارش طرح توجیهی، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید